HAKKIMIZDA

SİLİFKE MARBLE, uluslararası çalışan bir mermer şirketi ve tedarikçisi olup 1983 yılından bu yana  mermer işi yapmaktayız.

Kurulduğu günden itibaren mermer konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz bej – traverten – emperador gold traverten ve  scabas, valencia, gold yellow traverten ve mozaik patlatma üreticisi olup üretim yapmaktadır.

Şirketimiz; yıllardır bu alanda çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyle mermer, bej traverten işlemekte uzmanlaşmıştır. Blok, plaka ve döşemelik taşlar üretmekteyiz.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mermer sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Silifke Marble, ocaklarımız ve başkaca ocaklardan taş seçiminden başlayarak ürünün müşteriye teslimine kadar söz konusu olan süreçlerde kalite kontrol tekniklerini uygulamayı ilke edinmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ;

BLOKLAR : Ocaklarımız kendimize ait olup elde ettiğimiz bej-Emperador-gold traverten mermer ve  mozaik patlatma  her çeşit mermer ve blokları.

KESİLMİŞ MERMER : Her çeşit doğal taş bloklarını, fabrikamızda işleyerek ihracat a sunmaktayız.

Firmanın degismez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Silifke Marble, olarak Dünya’ nın her yerine mermer üretimi yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle yeni proje ve üretimlerinizde sizlerle çalışmaktan onur duyarız.